Organizacja i zarządzanie w przemyśle

 

W latach 90. pozycja Instytutu została wzmocniona poprzez intensyfikację działalności naukowo-badawczej, wydawniczej i szkoleniowej. Główne kierunki działania to: usługi na zlecenie jednostek administracji państwowej; prace na rzecz przedsiębiorstw związane z restrukturyzacją, prywatyzacją, marketingiem; analiza i wykorzystanie szans związanych z przystąpienia Polski do Unii Europejskiej w tym pozyskiwanie funduszy; wdrażanie systemów jakości w przedsiębiorstwach i laboratoriach; rozwój współpracy z zagranicą; kształcenie kadr naukowych.

 
lipiec
10 '20

Zawartość tłuszczy

Alicja Miernikiewicz

Alicja Miernikiewicz

Przedsiębiorstwo Spomasz Bełżyce to ceniony i znany producent wytwarzający urządzenia dla przemysłu spożywczego, pełniące wyposażenie linii technologicznych w przemyśle mleczarskim, winiarskim, spożywczym i browarniczym. Dla branży spożywczej zakład produkuje podzespoły do zestawiania linii technologicznych w takich przedsiębiorstwach jak: fabryki napojów, przecierów, czekolady, ciastek, koncentratów, majonezów, karmy dla kotów i psów, lodów, ketchupów, soków, chrupek, a także wymienników płytowych i rurowych dla ciepłownictwa.

Wymienniki ciepła
Zasadniczym elementem wymienników ciepła płytowych jest pakiet płyt strumieniowych zawieszonych na konstrukcji nośnej i ściśnięty przy zastosowaniu nitów. Wymienniki ciepła płytowe pełnią rolę oziębiaczy lub ogrzewaczy w procesach , w których niezbędne jest szybkie przetwarzanie ciepła.

Pasteryzatory płytowe elektryczne lub parowe
Właściwie postawiony na ramie nośnej płytowy wymiennik ciepła wyposażony w instalacje dodatkowe takie jak:
- wody zimnej lub lodowej
- parową lub elektryczną
- produktu
- sprężonego powietrza
- sterowniczą.
Proces pasteryzacji przebiega w sposób zautomatyzowany i kontrolowany.

Zakład posiada w ofercie usługi i produkty. Pośród produktów odnajdziemy: pasteryzatory płytowe, odgazowywacze, wymienniki płytowe, pompy, wieloprocesor, aparat do mierzenia stężenia tłuszczu w mleku, pasteryzatory rurowe, zbiorniki, armaturę dla ciepłownictwa, w tym wymienniki płaszczowo-rurowe i płytowe, urządzenie myjące, homogenizatory. Usługi naszej firmy to projektowanie nietypowych urządzeń i maszyn, cięcie plazmą i obróbka plastyczna, uruchamianie i montaż urządzeń i linii, obróbka galwaniczna, mechaniczna i cieplna.

Homogenizatory sokowe i mleczne
Maszyny dla przemysłu spożywczego do tworzenia jednorodnych emulsji czy też zawiesin płynów chemicznych, spożywczych a także pozostałych roztworów. Powoduje rozdrabnianie drobin tłuszczu dzięki czemu produkt staje się lepiej przyswajalny.

biznes
produkcja
przemysł spożywczy

frazy kluczowe: biznes, produkcja, przemysł spożywczy


Komentarze internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia:
 

Warto zobaczyć

Produkcja, Biznes, Przemysł, Przemysł spożywczy, Wrocław, Atex, Bezpieczeństwo

Piszą na tym blogu

Alicja Miernikiewicz, Jacek Gos , Michał Bąk

Archiwum

Lipiec 2020, Maj 2020, Styczeń 2019, Sierpień 2018, Maj 2018, Listopad 2017, Październik 2017, Sierpień 2017, Lipiec 2017, Lipiec 2016, Czerwiec 2016, Listopad 2015, Lipiec 2015, Luty 2015, Styczeń 2015