Organizacja i zarządzanie w przemyśle

 

W latach 90. pozycja Instytutu została wzmocniona poprzez intensyfikację działalności naukowo-badawczej, wydawniczej i szkoleniowej. Główne kierunki działania to: usługi na zlecenie jednostek administracji państwowej; prace na rzecz przedsiębiorstw związane z restrukturyzacją, prywatyzacją, marketingiem; analiza i wykorzystanie szans związanych z przystąpienia Polski do Unii Europejskiej w tym pozyskiwanie funduszy; wdrażanie systemów jakości w przedsiębiorstwach i laboratoriach; rozwój współpracy z zagranicą; kształcenie kadr naukowych.

 
listopad
27 '17

Pompy Franklin

Jacek Gos

Jacek Gos

Pompy głębinowe, ręczne, do oleju, obiegowe, basenowe firmy franklin electric serwis najwyższej jakości oraz profesjonalny w zakresie napraw wyżej wymienionych pomp. To naprawy i serwis hydro vacuum. Zlecenia przyjmowane są 24 godziny na dobę. Sprawny serwis pomp to szybkie usuwanie awarii uszkodzonego sprzętu. 
Naprawa sprzętu pomp wodnych, pomp ściekowych i pomp przemysłowych jest realizowana szybko z uwagi na ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Bardzo dobry serwis pomp gwarantuje szybkie i sprawne pompowanie cieczy z różnych zbiorników i ujęć. Dzięki temu, że sprzęt franklin electric serwis jest naprawiany w krótkich terminach i bez zbędnej zwłoki, wielkie grono klientów jest bardzo zadowolonych. Serwis w firmie zajmującej się specjalizacją pomp dla różnego rodzaju branż, charakteryzuje się bardzo dużym doświadczeniem w przypadku naprawy tak dużej i zróżnicowanej oferty pomp. 
Nowoczesne podejście technologiczne, zarządcze i organizacyjne oraz posiadane obszerne zaplecze powoduje, że serwis hydro vacuum może konkurować na arenie międzynarodowej w zakresie remontu prostych i skomplikowanych awarii urządzeń. Bardzo duża ilość dostępnych części umożliwia serwis pomp nawet najbardziej złożonych systemów przepompowywania cieczy ze zbiornika do zbiornika. Sprawna obsługa to również udzielanie informacji z zakresu napraw lub części zamiennych. 
Regeneracja, naprawa, konserwacja to wysoki poziom serwisu pomp dla przemysłu, pomp wody i pomp ścieków. Kontakt z franklin electric serwis lub serwis hydro vacuum jest szybki i rewelacyjny z uwagi na indywidualne podejście do klienta oraz fachową wiedzę jaką posiadają serwisanci z wieloletnim doświadczeniem. Zespół serwisantów z firmy Polimax to skuteczność napraw.

franklin electric serwis
serwis hydro vacuum
serwis pomp

frazy kluczowe: franklin electric serwis, serwis hydro vacuum, serwis pomp


Komentarze internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia:
 

Warto zobaczyć

Produkcja, Biznes, Przemysł, Atex, Bezpieczeństwo, Business inteligence, Certyfikat iso

Piszą na tym blogu

Michał Bąk, Jacek Gos, Alicja Miernikiewicz

Archiwum

Styczeń 2019, Sierpień 2018, Maj 2018, Listopad 2017, Październik 2017, Sierpień 2017, Lipiec 2017, Lipiec 2016, Czerwiec 2016, Listopad 2015, Lipiec 2015, Luty 2015