Organizacja i zarządzanie w przemyśle

 

W latach 90. pozycja Instytutu została wzmocniona poprzez intensyfikację działalności naukowo-badawczej, wydawniczej i szkoleniowej. Główne kierunki działania to: usługi na zlecenie jednostek administracji państwowej; prace na rzecz przedsiębiorstw związane z restrukturyzacją, prywatyzacją, marketingiem; analiza i wykorzystanie szans związanych z przystąpienia Polski do Unii Europejskiej w tym pozyskiwanie funduszy; wdrażanie systemów jakości w przedsiębiorstwach i laboratoriach; rozwój współpracy z zagranicą; kształcenie kadr naukowych.

 
lipiec
31 '17

Kosze-upominki

Jacek Gos

Jacek Gos

Kreatywne prezenty są teraz coraz bardziej cenione przez solenizantów czy jubilatów. Oczywiście zdecydowanie łatwiej iść do sklepu, kupić wino czy bombonierkę i zapakować ją w torbę prezentową, niż wymyślać coś lepszego. O wiele bardziej cieszą niż klasyczne właśnie te robione z pomysłem, proste rzeczy, które wymagały od kogoś tylko kupienia i włożenia do torebki na prezent. Pokazują bowiem zaangażowanie i to, że zależy nam, żeby kogoś ucieszyć podarunkiem.
Ludzie decydują się w związku z tym na różne rzeczy - jedni robią własnoręczni kartki, inni kupione gadżety pakują w zabawny sposób, a jeszcze inni decydują się na zrobienie czegoś całkowicie samemu. Nie ma złych pomysłów, ponieważ każdy prezent, w który włożono chociaż trochę serca jest niezwykle wartościowy. Gdy ktoś nie ma jednak pomysłu jak zadowolić znajomego czy kogoś bliskiego albo jest zbyt zabiegany, może kupić gotowy, ręcznie robiony pakiet, który zadowoli każdego. Nawet w supermarketach można kupić kosz upominkowy z wikliny, w którego wnętrzu znajdują się różne upominki. Dla młodszych mogą to być pluszowe maskotki i słodycze, a dla trochę starszych alkohol i słodycze. Prezent taki świetnie pasuje na urodziny, imieniny, dzień nauczyciela i tym podobne okazje. 
Gdzie kupić kosze na upominki? Znajdują się naprawdę praktycznie w każdym sklepie. Kosze prezentowe z wikliny to popularna alternatywa dla nudnych prezentów. Dodatkowo wyglądają zdecydowanie lepiej niż alkohol czy słodycze włożone zwyczajnie do kupionej torby na prezenty. Koszt też nie jest aż tak duży, ale wszystko w gruncie rzeczy zależy od tego co znajduje się w środku i jak duży jest kosz. Jednak nieważne jakimi zasobami pieniężnymi się dysponuje, każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.
Źródło: https://www.wikliniarnia.pl/

biznes
produkcja

frazy kluczowe: biznes, produkcja


Komentarze internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia:
 

Warto zobaczyć

Produkcja, Biznes, Przemysł, Atex, Bezpieczeństwo, Business inteligence, Certyfikat iso

Piszą na tym blogu

Michał Bąk, Jacek Gos, Alicja Miernikiewicz

Archiwum

Styczeń 2019, Sierpień 2018, Maj 2018, Listopad 2017, Październik 2017, Sierpień 2017, Lipiec 2017, Lipiec 2016, Czerwiec 2016, Listopad 2015, Lipiec 2015, Luty 2015